Profile LED kątowe

Wraz z rozwojem technologicznym wymagania klientów rosną, a wraz z nim zapotrzebowanie na coraz to nowocześniejsze rozwiązania oświetleniowe. Wiele osób decyduje się na inwestycję w produkt, jakim jest taśma LEDowa, co nie dziwi – daje one nieskończone wręcz możliwości aranżacyjne i może być zamontowane niemal wszędzie, również w trudnodostępnych miejscach, jak narożniki czy kąty. Aby jednak montaż w miejscu łączenia ściany z sufitem lub inną płaską powierzchnią był skuteczny, należy wyposażyć się w profil LED kątowy.

Do czego potrzebny jest profil do taśmy LED?

Profil LED – narożny, schodowy czy też podłogowy przede wszystkim znacznie wydłuża żywotność taśm LEDowych. Oprócz ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem i oderwaniem, listwa zapewnia również lepsze odprowadzanie ciepła. Ponadto, zwiększa ona możliwości instalacyjne pasków LED – profile LED kątowe pozwalają na przykład na umieszczenie taśm pod kątem w stosunku do płaszczyzny montażu. Dostępne u nas modele umożliwiają ukierunkowanie strumienia świetlnego na 45 stopni, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w przypadku, gdy chcemy zamontować je we wnęce o kącie prostym. Wybierając profil LED narożny kątowy w naszym sklepie, masz możliwość wyboru koloru klosza. Podstawową barwą jest kolor biały, natomiast na Twoje życzenie możemy wymienić go na wersję przezroczystą bez dodatkowych opłat lub czarną – za dopłatą. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie.

Profil kątowy LED – gdzie sprawdzi się najlepiej?

Profil narożny LED jest niezwykle przydatnym przedmiotem, stosowanym m.in. w meblarstwie - narożnikach mebli lub przy frontach szafek, świetnie sprawdzi się również jako doświetlenie blatu. Odpowiednio dobrana listwa skutecznie zamaskuje nierówno wykończony kąt, jednocześnie stanowiąc unikatową dekorację pomieszczenia. Idealnie nada się zarówno do przestrzeni domowej, jak i miejsc użyteczności publicznych, gdzie szczególnie ważne jest prawidłowe zabezpieczenie pasków LED przed zniszczeniem.

Wybierając produkt z naszej oferty, masz pewność, że rezultat będzie estetyczny i przede wszystkim satysfakcjonujący. Dbamy o najwyższą jakość usług, dlatego też kątowe profile LED dostępne u nas wykonane są z aluminium poddanego procesowi anodowania, co zwiększa ich odporność na korozję i wytrzymałość. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zamów egzemplarz odpowiadający Twoim potrzebom!

Jest 6 produktów.

Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów

Aktywne filtry