• Tylko online
  • Wyprzedaż!

Oprawa liniowa lampa najazdowa Brukline CCT 100cm 24V DC

325,00 zł
Brutto
  CHCESZ SPRZEDAWAĆ HURTOWO

Skontaktuj się z nami a przedstawimy najlepsze warunki współpracy.

help_outlineZapytaj o produkt
Oprawa liniowa lampa najazdowa  Brukline CCT 100cm 24V DC

Oprawa liniowa lampa najazdowa Brukline CCT 100cm 24V DC

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Najazdowa oprawa liniowa CCT 24v to wysokiej jakości produkt do montażu na prywatnych posesjach oraz do zastosowań komercyjnych. Za pomocą tej nowoczesnej oprawy podświetlisz podjazd do swojego garażu, wytyczysz miejsca parkingowe lub oświetlisz krawędzie płotu, dzięki czemu cofający wieczorną porą samochód na pewno o niego nie zahaczy. Liniowa oprawa CCT sprawdzi się również do oświetlenia chodnika, który prowadzi od furtki do drzwi wejściowych. W ten sposób każdy gość odwiedzający po zmierzchu Twoją firmę lub dom, będzie się czuł bezpieczniej. Sprawdź wszystkie parametry, oferowanej przez nas oprawy liniowej.

Oprawa liniowa CCT 24v

Oprawa najazdowa CCT 24v wykorzystuje sterowniki, które umożliwiają płynną regulację temperatury światła emitowanego przez diody. Jest to bardzo istotne, ponieważ w zależności od potrzeb możesz uzyskać oświetlenie w ciepłym, zimnym lub neutralnym odcieniu bieli. Liniowa oprawa CCT 24v dopasuje się zatem zarówno do nieruchomości w surowym stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Aby zmienić temperaturę oświetlenia konieczny będzie kontroler Mi Light FUT040, który również znajdziesz w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnej cenie. Umożliwi on również kontrolę natężenia światła. Jeśli nie zamierzasz korzystać tylko z jednej barwy bieli, kontroler nie będzie potrzebny. Dopasuj oświetlenie do swoich potrzeb ze Studiem-LED!

Oprawa najazdowa CCT 24v

Oferowana przez nas oprawa to polski produkt, który wyróżnia się swoją trwałością oraz wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne. Poradzi sobie zarówno z deszczem, śniegiem, jak i mrozem. Jest to zatem idealna oprawa CCT LED na chodnik lub kostkę brukową! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, jeśli potrzebna jest Ci oprawa LED CCT na wymiar – wówczas wycenimy ją indywidualnie, a Ty będziesz miał profesjonalne oświetlenie zewnętrzne dopasowane do swoich potrzeb! Zadbaj o bezpieczeństwo na swojej posesji, dokładnie oświetl bramę wjazdową, taras lub schody prowadzące do drzwi wejściowych. Złóż zamówienie już teraz.

831
12 Przedmioty