Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
Filtr produktów
  • Procesor sterujący
  • Barwa światła
  • Napięcie
  • Ilość diod/mb
  • Typ diody
  • Klasa szczelności
Koszyk jest pusty
Allegro

jestem_na_allegro.png

Szybki kontakt

508-460-195

biuro@studio-led.pl

Czynne Pn-Pt
        9:00-18:00      

Moduły cyfrowe LED

Moduł cyfrowy LED, nazywany również pikselem LED to alternatywa dla taśm cyfrowych LED. Wykonane z zastosowaniem prcesorów sterujących oraz diod pozwalają wykonać niezwykłe aranżacje oraz iluminacje. Moduły można zastosować zarówno w środku pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków (większość modułów wykonanych jest w wersji hermtycznej - wodoodpornej). Dzięki temu moduł nie tylko świetnie sprawdzą się jako klasyczne oświetlenie sufitowe led, jak również jako główny element przy podświetlaniu kasetonów, banerów czy też bilboardów. Mimo małego rozmiaru moduły cyfrowe są niezwykle wytrzymałe – dobrze znoszą różne warunki atmosferyczne, jak deszcz czy śnieg, ale również są odporne na wstrząsy.

Ich zalety na tym się nie kończą, bo należałoby do tego dodać jeszcze wspomniane bezpieczeństwo, ekologiczność, wydajność i trwałość. W naszym sklepie oferujemy moduły cyfrowe LED najwyższej jakości. Zależnie od Twoich potrzeb możesz wybierać spośród diod sprzedawanych na sztuki, a także zestawów (20 lub 50 sekcji); produkty te można ze sobą łączyć celem uzyskania wymarzonego efektu. Ponadto oferowane przez nas moduły LED 5 V, 12 V, 24 V wykorzystują technologię RGB oraz RGBW, dzięki której możliwe jest wytworzenie światła w różnych odcieniach oriaz białego. Z ich pomocą Twoje wnętrza nabiorą niepowtarzalnego charakteru, a obok reklamy Twojej działalności z pewnością nikt nie przejdzie obojętny.

Nie zawsze oświetlenie musi być wyłącznie praktyczne. Można dzięki niemu stworzyć chociażby niezwykle atrakcyjną iluminację lub dekorację na zewnątrz bądź w pomieszczeniach. W tym celu przydać się może oferowany przez naszą firmę moduł LED 12 V, wykorzystujący technologię RGB. Oznacza to, że każda zamontowana w nim dioda SMD umożliwia generowanie światła w różnych kolorach.

To właśnie dlatego produkty tego typu są tak popularne przy tworzeniu iluminacji. Dodatkowymi atutami modułów LED są także: wysoka wytrzymałość na zniszczenie, estetyczny wygląd, jak i również energooszczędność.

W zależności od potrzeb proponujemy pojedyncze diody sprzedawane na sztuki, a także zestawy po 20 lub 50 sekcji. W razie potrzeby można również łączyć poszczególne produkty dzięki zamontowanym wtykom i gniazdkom z dwóch stron instalacji.