Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
Filtr produktów
  • Producent
  • Ilość obsługiwanych stref
  • Komunikacja
  • Materiał obudowy
  • Typ sterownika
  • Barwa światła
  • Klasa szczelności
Koszyk jest pusty
Allegro

jestem_na_allegro.png

Szybki kontakt

508-460-195

biuro@studio-led.pl

Czynne Pn-Pt
        9:00-18:00      

Kontrolery RGB, RGBW, Sterowniki

Kontrolery RGB służą do sterowania pracą oświetlenia ledowego. Użytkownik za ich pomocą może przejąć pełną kontrolę nad zmianą kolorów i stopnia jasności. W tej kategorii produktowej znajdziesz szeroki wybór produktów na różnym poziomie zaawansowania. Tym, którym zależy na podstawowej obsłudze posiadanego panelu LED, wystarczy sterownik do ledów z ekonomicznej półki cenowej. Dla bardziej wymagających użytkowników, którzy zamierzają korzystać z pełnego wachlarza możliwości, rekomendujemy zaawansowany kontroler do ledów, które pozwoli przygotować oszałamiające instalacje świetlne.

Radiowe kontrolery RGB

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości, profesjonalne kontrolery RGB, które pozwolą Ci na intuicyjną kontrolę nad oświetleniem. Składają się one ze sterownika i odbiornika, a do działania wykorzystują fale radiowe. Radiowy sterownik do ledów wyróżnia się tym, że posiada większy zasięg. Można za jego pomocą sterować taśmami oddalonymi o 30, a nawet 50 m! Sygnał przejdzie nawet przez ścianę, więc bez problemu możesz zmieniać kolory i ich natężenie z innego pokoju. Ponadto może obsługiwać naprawdę długi odcinek paska ledowego bez wzmacniaczy sygnału – takie urządzenia przydają się w przypadku zasilaczy na podczerwień, które swoim zasięgiem obejmują zaledwie kilkanaście metrów. Wzmacniacze sygnału także kupisz w naszym sklepie.

Zaawansowany sterownik do LED

Aby w pełni kontrolować płynne przejścia pomiędzy kolorami, dowolnie ściemniać i rozjaśniać natężenie barw, a także stosować w swoich aranżacjach rozbłyski czy subtelne gaśnięcia, konieczny jest bardziej zaawansowany kontroler do ledów, który kupisz u nas w wyjątkowo korzystnej cenie. Dzięki temu urządzeniu za pośrednictwem pilota będziesz mógł sterować wieloma odbiornikami, ustalając im indywidualne zadania. W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczny kontroler, który posiada mikrofon, dzięki któremu oświetlenie reaguje na muzykę. Urządzenie świetnie sprawdzi się w rozrywkowych przestrzeniach komercyjnych, w których podkreśli panujący tam imprezowy klimat. Poznaj bogatą ofertę Studia LED i wybierz sterownik do ledów szyty na miarę Twoich potrzeb.