Moje konto Moje konto
 • Taśmy led Warszawa - Studio Led
 • Taśmy led Warszawa - Studio Led
 • Taśmy led Warszawa - Studio Led

AR440 BRAMKA ART-NET STEROWNIK TAŚM CYFROWYCH

1284.89
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.35 kg

Opis produktu AR440 BRAMKA ART-NET STEROWNIK TAŚM CYFROWYCH

Taśmy cyfrowe to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie oświetlenia Led.

Zastosowanie taśm cyfrowych jest wręcz nieograniczone, posiadamy niezbędną wiedzę, oraz zaplecze techniczne które pozwala dopasować nasz produkt do Państwa potrzeb. Na bazie taśm cyfrowych oraz modułów, można stworzyć np. tablice, zabudowy, matryce cyfrowe Led, w obudowie z poliwęglanu lub plexi. 
Nasz produkt doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i lokalach takich jak puby, restauracje, sale weselne, dyskoteki, kluby, sklepy oraz wiele innych.

 

 Bramka Art-Net SPI  4 wyjœcia - 4080 lub 3072 pikseli: 4 x 1020pix (RGB) / 4 x 768pix (RGBW) Steruje bezpośrednio cyfrowymi taśmami/pikselami LED. Czytelny wyświetlacz OLED - Ułatwa konfiguracja w menu urządzenia.

Z użyciem darmowego programu Jinx można tworzyć na komputerze własne animacje. Bramka współpracuje również z programem MADRIX i innymi zgodnymi z Art-Net. 

 Bramka Art-Net umożliwia bezpośrednie sterowanie cyfrowymi pikselami LED z użyciem protokołu sieciowego Art-Net DMX. Bramkę podłącza się do sieci komputerowej. Do tej samej sieci powinien być podłączony komputer z programem sterującym (darmowy Jinx!, MADRIX bądz inne programy obsługujące Art-Net). Jest też możliwe korzystanie ze stacjonarnych konsol oświetleniowych pracujących z protokołem Art-Net. Możliwa jest również praca przy bezpśrednim połączeniu przewodem z komputerem (bez routera lub switcha). Z reguły potrzebny jest wtedy przewód skrêtka “skrosowany” (ze specjalnie wykonanymi połączeniami). Niektóre karty sieciowe mogą działać przy użyciu zwykłego przewodu (nie skrosowanego) lecz nie jest to regułą. Przy pracy bez routera pamiętać należy o ustawieniu w komputerze adresu IP, koniecznie innego niż adres bramki. Z zasady zmienia się tylko ostatnią liczbę adresu. Jeżeli mamy router to bramka nie pobierze sobie sama adresu IP. Należy go ustawić ręcznie. Również w tym przypadku ustawiony adres powinien być inny niż wszystkich urządzeñ w sieci (routera i komputera). Z uwagi na to, że możliwości urządzenia znacznie przekraczają specyfikację dla pojedynczego urządzenia Art-Net (24 lini DMX zamiast przewidzianych przez standard maksymalnie czterech) konieczne jest ręczne wpisanie urządzenia w program sterujący (adres IP oraz liczba "universes"

Bramka AR440 Art-Net SPI steruje taśmami cyfrowymi / pikselami LED. 

Jej głowne cechy to:

 • płyność animacji (wysoka liczba klatek na sekundę)
 • sprawna obsługa sieci ethernet zapewnia brak gubienia klatek
 • dobrze sprawdza się w dużych instalacjach matrycowych,gdzie pracuje kilkadziesiąt bramek sterowanych oprogramowaniem typu Madrix
 • 4 wyjścia- 4080 lub 3072 pikseli: 4 x 1020pix (RGB) / 4 x 768pix (RGBW)
 • Czytelny wyświetlacz OLED - łatwa konfiguracja w menu urządzenia.
 • Współpraca z programem MADRIX, darmowym Jinx! i innymi zgodnymi z Art-Net 
 • Specjalny tryb synchroniczny, w którym częstotliwość odświeżania synchronizuje się z częstotliwością ramek Art-Net (wysoką płynność animacji).

 • Obsługua układów WS2812B, WS2811, LPD6803, UCS1903 high speed i innych zgodnych 

 
Film prezentujący możliwości bramki znajduje sie TUTAJ
 

Prezentujemy stół DJ-a wykonany z użyciem taśm cyfrowych (WS2812B 30D/m 5V) oraz naszej bramki Art-Net AR-62. Sterowanie odbywa się z poziomu komputera. Mamy możliwość generowania dowolnych animacji, napisów oraz efektów reagujących na dźwięk. Realizacja własna klienta. Cały osprzęt (sterownik cyfrowy, taśmy cyfrowe, zasilacze) oraz konsultacje związane z montażem - StudioLed Artur Kaliński.

 

Krótki pokaz bramki Art-Net AR-62 podłączonej do komputera. W bardzo łatwy sposób możemy generować napisy oraz animacje stworzone według własnego pomysłu.

Taśmy cyfrowe LED świetnie sprawdzają się zarówno w domach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Nowoczesne oświetlenie LED nada niepowtarzalny charakter wszelakim domom weselnym, klubom, witrynom sklepowym, czy wnętrzom barów lub restaracji. Bramka AR440 Art-Net steruje taśmami cyfrowymi i pikselami LED. Sterownik został wyposażony w przejrzysty wyświetlacz OLED i intuicyjne menu.

Współpracuje w środowisku programu MADRIX i darmowego programu Jinx!, a takkże będzie działać z każdym innym, zgodnym z Art-Net - do działania niezbędny jest komputer z jednym z wymienionych programów. Sterownik posiada 4 wyjścia 4080 lub 3072 piksel i obsługuje układy typu: WS2812B, WS2811, LPD6803, UCS1903 high speed i inne zgodne.

Tutaj możesz pobrać instrukcje (kliknij)

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Bramka posiada następujące tryby pracy:

tryby WS28xx:

 • 2 wyjścia 2 x 1020 pikseli maks. odświeżanie 28Hz
 • 8 wyjść   8 x 170  pikseli maks. odświeżanie 43Hz
 • 4 wyjścia 4 x 340  pikseli maks. odświeżanie 43Hz
 • 1 wyjście 1 x 2040 pikseli maks. odświeżanie 14Hz

tryb LPD6803:

 • 1 wyjście LPD6803 1 x 2040 pikseli maks. odświeżanie 43Hz

 

Aby bramka przeszła w tryb synchroniczny, program komputerowy musi wysyłać w ramce Art-Net "sequence number". Program Jinx! obsługuje ten tryb.


Przy większej ilości urządzeń Art-Net należy korzystać z trybu unicast zamiast broadcast.


To urządzenie do pracy wymaga komputera z odpowiednim 
programem.

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: