Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led

5V

Profesjonalne i designerskie oświetlenie, jakie można uzyskać, wykorzystując taśmy LED ws2812b 5V od lat doceniają projektanci na całym świecie. Energooszczędność i nieograniczone możliwości aranżacji sprawiają, że ten rodzaj oświetlenia coraz częściej obecny jest w polskich domach, jak i przestrzeniach publicznych. Poznaj ofertę Studia LED i wybierz rozwiązanie, które najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb.

Cyfrowa taśma LED 5V – ile diod wybrać?

W tej kategorii znajdziesz oświetlenie ledowe, które wykorzystuje napięcie równe 5V. Oferujemy zarówno jednometrowe, jak i pięciometrowe odcinki, ale to nie koniec! Na życzenie klienta nasi pracownicy przygotują pasek o dowolnej długości. Skompletujemy także zestaw, dzięki któremu wykorzystasz całą gamę możliwości, jakie oferuje cyfrowa taśma LED 5V. W naszym asortymencie znajdziesz także produkt ws2812b 30 LED/m oraz 60 LED/m. Jeśli zastanawiasz się, na jaką ilość diod się zdecydować, już spieszymy z odpowiedzią. Choć za 30 diod na jednym metrze taśmy zapłacisz mniej, to oświetlenie nie będzie tak jednolite, jak to uzyskane przez taśmę, która posiada 60 diod. Preferujesz estetyczną linię światła – postaw na większą ilość diod. Jeśli natomiast nie przeszkadzają Ci subtelne przestrzenie między diodami, a przy okazji szukasz ekonomicznego rozwiązania – wybierz 30 diod.

Taśma LED 5V cyfrowa – zastosowanie

Taśmy ledowe RGB o klasie szczelności IP20 świetnie sprawdzają się jako oświetlenie w sypialni i salonie. Z ich pomocą podświetlisz łóżko lub zamontujesz je na podwieszanym suficie. Szeroki wybór kolorów, który umożliwia model RGB, pozwoli Ci wykorzystać taśmy jako element dekoracyjny. Wybierz barwę czerwieni lub różu, by zbudować romantyczny nastrój w Walentynki lub stwórz imprezowe oświetlenie na sylwestrową domówkę. Taśma LED 5V cyfrowa to nieograniczone możliwości, dzięki którym zrealizujesz każdą wizję aranżacji swojego wnętrza. Poznaj ofertę naszego sklepu i wprowadź swoje oświetlenie na wyższy poziom!

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.