Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led

1m Taśma LED CCT MULTIWHITE 60d/m SMD5050 24V PROFESJONALNA

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon: 508-460-195

Waga: 0.025 kg

Opis produktu 1m Taśma LED CCT MULTIWHITE 60d/m SMD5050 24V PROFESJONALNA

Kupując oświetlenie do swoich wnętrz, nie chcesz wybierać między zimną i ciepłą barwą bieli? Całkowicie Cię rozumiemy, w końcu każda pora dnia rządzi się swoimi prawami. Jeśli salon jest jednocześnie miejscem pracy i oazą wieczornego odpoczynku, wybierz taśmę multiwhite smd 5050. To rewolucyjne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł płynnie przechodzić między ciepłą, zimną i neutralną barwą bieli. Taśma LED smd 5050 pozwoli Ci stworzyć profesjonalne oświetlenie o zimnej barwie, dzięki któremu poczujesz się jak w biurze i skoncentrujesz na realizacji zadań. Wieczorem natomiast taśma LED 5050 multiwhite otuli Twoje dotychczasowe miejsce pracy ciepłym odcieniem bieli, który został wręcz stworzony do relaksu! Wykorzystaj możliwość, jakie dają wysokogatunkowe ledy!

LED smd 5050 CCT multiwhite

Białe LEDy to rozwiązanie ponadczasowe. Oświetlenie świetnie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i przestrzeniach komercyjnych. Diody emitują na tyle mocne światło, że taśma LED smd multiwhite może stanowić główne oświetlenie w pomieszczeniu, ale świetnie sprawdzi się także jako dodatkowe źródło światła. Jeden metr taśmy LED smd 5050 posiada aż 60 diod. Taka ilość gwarantuje jednolitą, estetycznie wyglądającą smugę światła i płynne przejścia między zimnym i ciepłym odcieniem bieli.

Taśma smd 5050 multiwhite

Białe LEDy 24V gwarantują mniejsze spadki napięcia i wydzielanie ciepła, co wpływa na żywotność taśmy. Najwyższą jakość potwierdzamy 3-letnią gwarancją! Zastosowany podkład klejący 3M 300LSE sprawia, że taśma led smd 5050 multiwhite jest wyjątkowo łatwa w montażu i trwale przylega do powierzchni. Wykorzystaj ją do oświetlenia kuchennego blatu, głębokiej szafy lub zadbaj o bezpieczeństwo domowników, wykorzystując ją do oświetlenia schodów. Taśma LED CCT smd multiwhite pracuje w przedziale 2700-6500K, dzięki czemu możesz uzyskać zarówno zimną, neutralną, jak i ciepłą kolorystykę bieli. Złóż zamówienie już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Dzięki zastosowaniu diody CCT multiwhite, istnieje możliwość płynnej zmiany temperatury barwy białej, od 2700K-6500K (ciepły, neutralny, zimny), z zachowaniem ciągłej linii światła (bez efektu punktów świetlnych).

 

Główne zalety naszych taśm profesjonalnych 24V:

  • dwukrotnie mniejsze spadki napięcia (można podłączać dłuższe odcinki bez dodatkowego dosilania)
  • przez taśmę przepływa mniejszy prąd co powoduje mniejsze wydzielanie ciepła oraz wydłużenie żywotności taśmy
  • potrójny podkład miedziany PCB (3oz) zapewnia bardzo dobre odbieranie ciepła diod i tym samym zwiększa żywotność taśmy
  • podkład klejący 3M 300LSE zapewnia bardzo mocne przyleganie taśmy do podłoża i zapobiega samoistnemu odklejaniu z upływem czasu
  • Selekcjonowane markowe diody z BIN'em o wysokim współczynniku oddawania barw zapewniają żywe nasycone kolory oraz jednolity odcień na całej długości taśmy
  • rezystory wysokiej jakości zapewniają równomierne obciazenie diod, gwarantują długą i bezawaryjną pracę
  • najwyższa jakość potwierdzona 3-letnią gwarancją

Taśma do zastosowania wewnętrznego

Do taśmy LED należy stosować dedykowany zasilacz.

Na życzenie Klienta przygotujemy odcinek o dowolnej długości, lub cały zestaw

 

Ilość diod SMD 5050

60 LED/m 

Klasa szczelności

IP20

Zasilanie

24V DC

Barwa światła

CCT (ciepły, neutralny, zimny)

Moc

14,4 W/m

Kolor podłoża

biały

Szerokość

10mm

Wysokość

2,5mm

Kąt świecenia

120o

Trwałość

ok. 50 000 godzin

Opakowanie

1m

Możliwość dzielenia

co 10cm (6 diod)

Certyfikaty

CE, RoHs

Uwagi

Taśma PROFESJONALNA

Profesjonalna taśma LED CCT służąca do oświetlania liniowego, dekoracyjnego, podświetlania mebli i pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu diody CCT multiwhite możliwe jest osiąganie płynnej zmiany temperatury barwy białej.

Taśma LED pracuje w przedziale 2700-6500K, co pozwala na ośiagnięcie efektu zimnej, neutralnej lub ciepłej bieli przy jednoczesnym zachowaniu ciągłąści linii światła bez tzw. punktów świetlnych. Zasilanie napięciem 24 V znacznie ogranicza spadki napięcia na całej długości taśmy LED. Pozwala to na stosowanie i zasilanie dłuższych odcinków taśmy niż w przypadku 12 V. Wyselekcjonowane diody o wysokim współczynniku oddawania barw zapewniają żywe, nasycone kolory oraz jednolity odcień na całej długości taśmy.

Parametry techniczne produktu 1m Taśma LED CCT MULTIWHITE 60d/m SMD5050 24V PROFESJONALNA

ParametrWartość
Barwa światłaCCT MULTIWHITE
Napięcie24V
Ilość diod/mb60/m
Szerokość taśmy10mm
Typ diody5050
Klasa szczelnościIP20

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: