Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led

STEROWNIK uniwersalny LED Wi-Fi MiLight YL5 RGB / RGB CCT/ RGBW / CCT / DIM

129.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu STEROWNIK uniwersalny LED Wi-Fi MiLight YL5 RGB / RGB CCT/ RGBW / CCT / DIM

Kontroler YL5 Mi-Light jest urządzeniem uniwersalnym przeznaczonym do współpracy z taśmami LED. Typ podłączonej taśmy można ustawić na kontrolerze łącząc się z nim wcześniej po przez smartphon (RGB+CCT, RGB+W, RGB, CCT, DIM).

 

 

NAPIĘCIE ZASILAJĄCE

12÷24V DC

MAX. OBCIĄŻENIE

6A/kanał; 15A/sterownik

TEMPERATURA PRACY

- 20 ÷ 60oC

WYMIARY

97 x 38 x 28mm

ZASIĘG DZIAŁANIA

do 30m

Nowoczesny sterownik uniwersalny LED MiLight YL5 Wi-Fi. Za jego pomocą będziesz mógł sterować taśmami LED o napięciu zasilania 12-24 V DC. Można nim sterować za pomocą smartfona (nie musisz posiadać routera iBox!) oraz pilota panelowego.

Dzięki temu, że urządzenie ma charakter uniwersalny, z łatwością ustawisz na kotrolerze typ podlączonej taśmy (RGB+CCT, RGB+W, RGB, CCT, DIM) poprzez wcześniejsze połączenie się z nim przez smartfon. Maksymalne obciążenie sterownika to 6A na kanał oraz 15A na sterownik. Dzięki prezentowanemu tutaj sterownikowi renomowanej marki MiLight bezproblemowo poradzisz sosbie z obsługą taśm LED różnego typu i sprawisz, że przestrzeń, którą chcesz oświetlić, rozbłyśnie niesamowitą feerią barw.

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Autotransmisja sygnału oznacza, że możemy sterować jednym pilotem nieskończoną ilością sterowników, dwa najbliższe siebie muszą się  jedynie znajdować w zasięgu swojego działania (do 30m) oraz jeden ze sterowników musi się znajdować w zasięgu działania pilota ( do 30m). Pozwala to na sterowanie jednym pilotem ciągu taśm LED o nieograniczonej długości.

Funkcja autosynchronizacji sygnału oznacza, że w tym samym czasie wszystkie sterowniki wykonują synchronicznie to samo polecenie. Nie wystąpią więc żadne opóźnienia w działaniu programów dynamicznych.

 

  • Przewody od taśmy LED podłączamy do czteropolowego terminala za pomocą wkrętów.
  • Zasilacz modułowy możemy podłączyć za pomocą przewodu dwużyłowego, zasilacze wtyczkowe podłączymy za pomocą wtyczki 5,5x2,1 mm.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: