Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led

STEROWNIK i PILOT RGB+CCT MiLight FUT045A

137.19
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu STEROWNIK i PILOT RGB+CCT MiLight FUT045A

Zestaw zawiera sterownik FUT045 i pilot FUT088.

Sterowniki FUT045 daje możliwość płynnej regulacji barwy białej ciepłej, zimnej, neutralnej + dowolnego koloru z palety tęczy.

Sterownik może być stosowany jako zamiennik FUT039.

Współpracuje z pilotami i panelami sterującymi: FUT092 / panel B4 / panel T4 / panel B8 / FUT089 / panel B0 / FUT088

 

NAPIĘCIE ZASILAJĄCE

12÷24V DC

MAX. OBCIĄŻENIE

6A/kanał; 15A/sterownik

TEMPERATURA PRACY

- 20 ÷ 60oC

WYMIARY

97 x 38 x 28mm

ZASIĘG DZIAŁANIA

do 30m

Sterownik radiowy FUT045 renomowanej marki MiLight wraz z odpowiednim pilotem FUT088 pozwoli Ci z powodzeniem sterować taśmami LED RGBW CCT 12-44 V DC. Zestaw pozwoli Ci na płynną regulację barwy białej (ciepłej, zimnej i neutralnej) oraz dowolnch kolorów z palety tęczy. Sterownik działa w zasięgu do 30 m.

Dodatkowo posiada funkcję autotransmisji i autosynchronizacji sygnału. Oznacza to, że będziesz miał możliwość sterowania za pomocą jednego pilota nieskończonej ilości sterowników, przy czym mogą one synchronicznie wykonywać to samo polecenie. Ten klasyczny zestaw do must-have dla każdego, kto pragnie, żeby jego LEDy nadały wnętrzu - czy to domowym pieleszom, czy gwarnemu klubowi - jedyny w swoim rodzaju charakter.

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Autotransmisja sygnału oznacza, że możemy sterować jednym pilotem nieskończoną ilością sterowników, dwa najbliższe siebie muszą się  jedynie znajdować w zasięgu swojego działania (do 30m) oraz jeden ze sterowników musi się znajdować w zasięgu działania pilota ( do 30m). Pozwala to na sterowanie jednym pilotem ciągu taśm LED o nieograniczonej długości.

Funkcja autosynchronizacji sygnału oznacza, że w tym samym czasie wszystkie sterowniki wykonują synchronicznie to samo polecenie. Nie wystąpią więc żadne opóźnienia w działaniu programów dynamicznych.

 

  • Przewody od taśmy LED podłączamy do czteropolowego terminala za pomocą wkrętów.
  • Zasilacz modułowy możemy podłączyć za pomocą przewodu dwużyłowego, zasilacze wtyczkowe podłączymy za pomocą wtyczki 5,5x2,1 mm.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: