Moje konto Moje konto
 • Taśmy led Warszawa - Studio Led
 • Taśmy led Warszawa - Studio Led
 • Taśmy led Warszawa - Studio Led

S70-800M 5V-24V RGB Elegant sterownik cyfrowy muzyczny mini jack + panel Milight B4

314.90
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.1 kg

Opis produktu S70-800M 5V-24V RGB Elegant sterownik cyfrowy muzyczny mini jack + panel Milight B4

Światło działające w rytm muzyki zapewni doskonały efekt wizualny nie tylko w klubie czy barze. Takie rozwiązanie możesz zastosować również w swoim salonie! Sterownik cyfrowy Elegant z panelem Milight B4 posiada ponad 90 wbudowanych programów, które reagują na poszczególne tony, głośność, tempo dźwięków i automatycznie dostosowują parametry działania taśm LED. Urządzenie umożliwia również prostą i intuicyjną obsługę diod za pomocą radiowego pilota z dotykowymi klawiszami, które umożliwiają wygodną zmianę koloru i natężenie światła, a także zmianę programu i szybkości jego działania. Wysokiej jakości sterownik cyfrowy Elegant z panelem Milight B4 zapewnia niezawodną i efektywną pracę.

Sterownik cyfrowy Elegant z panelem Milight B4

Muzyczny sterownik do ledów wyposażony został w wejście mini jack, przez które można podłączyć źródło dźwięku. Wbudowany procesor rozdziela muzykę na basy, tony średnie i soprany, wykrywa tempo oraz głośność i dostosowuje program pod dane parametry. Umożliwia także wyświetlanie efektów bez reakcji na melodię, na przykład stałego światła, gwiazd czy stroboskopu. Panel Milight B4 ze sterownikiem cyfrowym pozwala na ustawienie wybranego koloru z gamy RGB, temperaturę białej barwy, jasności świecenie oraz prędkości wybranego programu. Za pomocą eleganckiego, dotykowego pilota można sterować działaniem wielu taśm cyfrowych w nawet czterech strefach. To świetne rozwiązanie do klubów i barów, które puszczają różną muzykę w swoich salach.

Panel Milight B4 ze sterownikiem cyfrowym

Elegant S70-800M z wejściem mini jack to niewielkie urządzenie o wielkich możliwościach. Sterowanie za pomocą fal radiowych pozwala dostosować parametry działania odbiorników w promieniu nawet 30 metrów. Kontroler obsługuje żarówki, ściemniacze oraz taśmy cyfrowe mono, RGB i RGBW marki Elegant oraz Milight – lista obsługiwanych układów scalonych znajduje się poniżej. Sterownik cyfrowy Elegant S70-800M zasilany jest bateryjnie, dzięki czemu może zostać zamontowany w dowolnym miejscu. Dostępny jest również model T4 na 230V montowany do puszki. Zamów już dziś pełen zestaw, które pozwoli stworzyć Ci wyjątkowe oświetlenie w przestrzeni domowej albo komercyjnej!

 

Cechy sterownika:

 • Sterownik posiada wejście mini jack - reaguje na poszczególne dźwięki muzyki (tony niskie, średnie i wysokie), a część na tempo utworu (rytm)
 • Czułość automatycznie dostraja się do głośności odtwarzanej muzyki.
 • Posiada ponad 90 wbudowanych efektów oraz umożliwia obsługę stref (sterowanie jednym pilotem niezależnie wielu odbiorników).
 • W pamięci sterownika są też efekty bez reakcji na muzykę (np. stały kolor, stroboskop czy gwiazdy)

Cechy panelu:

 • zdalne włączanie/wyłączanie (w przypadku zaniku napięcia sterownik pamięta ustawienia)

 • sterowanie za pomocą fal radiowych - zasięg działania do 30m

 • płynna regulacja jasności świecenia

 • zmiana temperatury barwowej koloru białego (CCT)

 • zmiana koloru RGB
 • zmiana prędkości używanego programu

 • zmiana efektów (kolejny/poprzedni)
 • obsługuje do 4 stref (pod jedną strefę można przypisać kilka urządzeń)

 • współpraca z szeroką gamą produktów Milight oraz Elegant (żarówki, panele, odbiorniki RGBW, RGB, mono, ściemniacze 230V)
 • zasilanie bateryjne - możliwy montaż w dowolnym miejscu (dostępna również wersja T4 na 230V montowana do puszki)

 

 
Film prezentujący możliwości taśm cyfrowych znajduje się TUTAJ.
 

Lista obsługiwanych układów scalonych:

WS2811, WS2812S, WS2812B, WS2812D, PD9823, SK6812, TM1803,
TM1804, TM1809, UCS1903, UCS1909, UCS1912, UCS2903, UCS2909, UCS2912, APA104

 

Zasilanie

5 - 12V DC

Typ sterowania

radiowy

Ilość wyjść

2

Pobór max. prądu

5A (DC), 8A (złącze śrubowe)

Wymiary (mm)

60 x 84 x 30

Wymagany poziom sygnału na wejściu mini jack

od 300mV do 2V RMS, impedancja wejścia 100kOhm

Wymiary pilota panelowego(mm)

86 x 86 x 33

Zasięg działania pilota

ok. 30m

Zasilanie pilota

2 szt., 1,5V AAA (brak w zestawie)

Uwagi

montaż naścienny

Taśma cyfrowa znajduje idealne zastosowanie również w warunkach domowych. W komplecie z kontrolerem muzycznym S50-1000M, pozwala tworzyć animacje działajace w rytm muzyki. Sterowanie odbywa się za pomocą strefowego pilota dotykowego Milight FUT092 lub aplikacji na telefonie (po dołożeniu routera iBox1 lub iBox2). Jako dopełnienie aranżacji od spodu profilu została przyklejona taśma RGBW 4-chip.

 

Sufit podwieszany, z wykorzystaniem taśm cyfrowych (wersja 60D/m), oraz naszego sterownika cyfrowego/muzycznego S50-1000M. Obsługa odbywa się za pomocą pilota strefowego, firmy MiLight - model FUT092. Realizacja własna klienta. Cały osprzęt (sterownik cyfrowy, taśmy cyfrowe, zasilacze) oraz konsultacje związane z montażem - StudioLed Artur Kaliński. Na terenie Warszawy istnieje możliwość profesjonalnego montażu.

 

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Aby sterownik reagował na muzykę należy do niego podłączyć źródło dźwięku używając przewodu z wtyczką mini jack (taka jak od większości słuchawek).

 

S70

 

W przypadku większego zapotrzebowania na prąd zasilanie do LED należy doprowadzić oddzielnie, a do sterownika podłączyć tylko minus LED, plus zasilania oraz przewody sygnałowe (WYJ1, WYJ2)

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: