Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
Koszyk jest pusty
Allegro

jestem_na_allegro.png

Szybki kontakt

508-460-195

biuro@studio-led.pl

Czynne Pn-Pt
        9:00-18:00      

LAMPA OGRODOWA 9W RGB+CCT MiLight FUTC02

199.90
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu LAMPA OGRODOWA 9W RGB+CCT MiLight FUTC02

Naświetlacz jest sterowalny za pomocą strefowych systemów MiLight WiFi - zarówno przy pomocy pilotów tradycyjnych, jak również za pomocą aplikacji w telefonie (konieczny jest wówczas router WiFi MiLight). Największą zaletą jest jednak system autotransmisji sygnału. Oznacza to, że jeśli chcemy oświetlić np. duży budynek, jedynie pierwszy naświetlacz musi się znajdować w polu działania pilota (do 30m), a pozostałe muszą być jedynie ustawione tak, aby następny naświetlacz znajdował się w polu działania poprzedniego. Można w ten sposób stworzyć ciąg dowolnej długości i sterować jednym pilotem.

 

KOMUNIKACJA

radiowa 2,4GHz

NAPIĘCIE

AC 86÷265V / 50÷60Hz

MOC

9W

ILOŚĆ KOLORÓW

16 mln

KĄT ŚWIECENIA

15o

TEMP. BARWOWA DLA ŚWIATŁA BIAŁEGO

2700÷6500K

JASNOŚĆ

700 lm

WYMIARY

fi 135 x 35mm

OBUDOWA

aluminiowa

ZASIĘG DZIAŁANIA

30m

Profesjonalny naświetlacz w formie lampy ogrodowej. Może posłużyć do podświetlenia budynków lub aby stworzyć niepowtarzalny klimat w Twoim ogrodzie. Pozwala uzyskać dowolny kolor z palety RGB oraz kolor biały w dowolnej temperaturze. Urządzenie charakteryzuje się szczelnością na poziomie IP65.

Naświetlacz jest sterowalny za pomocą strefowych systemów MiLight lub za pomocą aplikacji w telefonie (konieczny jest wówczas router WiFi MiLight). Największą zaletą jest jednak system autotransmisji sygnału, co oznacza, że jeśli chcemy oświetlić jakąś przestrzeń, jedynie pierwszy naświetlacz musi się znajdować w polu działania pilota, a pozostałe muszą być rozstawione tak, aby ostatni znajdował się w polu poprzedniego.

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

 

milight_futt02_1_(2).jpg

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: