Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led

NAŚWIETLACZ LED 50W RGB+CCT MiLight FUTT02

546.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: MiLight - MiBoxer

Opis produktu NAŚWIETLACZ LED 50W RGB+CCT MiLight FUTT02

Profesjonalny naświetlacz o mocy 50W. Pozwala uzyskać dowolny kolor z palety RGB i dowolny kolor biały. Wysokiej jakości diody Philips zapewniają długie działanie i bardzo wysoką jasność. Sposób wykonania zapewnia wodoodporność na poziomie IP65. 

Naświetlacz jest sterowalny za pomocą strefowych systemów MiLight WiFi - zarówno przy pomocy pilotów tradycyjnych, jak również za pomocą aplikacji w telefonie (konieczny jest wówczas router WiFi MiLight). Największą zaletą jest jednak system autotransmisji sygnału. Oznacza to, że jeśli chcemy oświetlić np. duży budynek, jedynie pierwszy naświetlacz musi się znajdować w polu działania pilota (do 30m), a pozostałe muszą być jedynie ustawione tak, aby następny naświetlacz znajdował się w polu działania poprzedniego. Można w ten sposób stworzyć ciąg dowolnej długości i sterować jednym pilotem.

 

KOMUNIKACJA

radiowa 2,4GHz

NAPIĘCIE

AC 86÷265V / 50÷60Hz

MOC DIOD BIAŁYCH

50W

MOC DIOD RGB

36W

KĄT ŚWIECENIA

160o

TEMP. BARWOWA DLA ŚWIATŁA BIAŁEGO

2700÷6500K

JASNOŚĆ

3500÷4000 lm

WYMIARY

220 x 50 x 310,5mm

OBUDOWA

aluminiowa

ZASIĘG DZIAŁANIA

30m

Profesjonalny, inteligentny halogen FUTT02 o mocy 50W. Naświetlacz jest sterowalny za pomocą strefowych systemów MiLight lub za pomocą aplikacji w smartfonie (konieczny jest wówczas router WiFi MiLight). Największą zaletą jest jednak system autotransmisji sygnału, co oznacza, że jeśli chcemy oświetlić jakąś przestrzeń, jedynie pierwszy naświetlacz musi się znajdować w polu działania pilota, a pozostałe muszą być rozstawione tak, aby ostatni znajdował się w polu poprzedniego.

Może posłużyć do podświetlenia budunków i stworzenia bezprzewodowego, kompletnego oświetlenia. Halogen pozwala uzyskać dowolny kolor z palety RGB oraz kolor biały w przedziale temperatur ciepły-neutralny-zimny. Szczelność na poziomie IP65.

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

milight_futt02_1.jpg

milight_futt02_1_(2).jpg

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: