Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led

ZASILACZ 12V 350W 30A IP20 DO TAŚM LED CCTV

89.60
Chłodzenie:
wbudowany wentylator
Filtr PFC (przeciwzakłóceniowy):
nie
Materiał obudowy:
metalowa
Napięcie wyjściowe:
12V
Typ zasilacza:
modułowy
Klasa szczelności:
IP20
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Wymiar: 210 x 115 x 50 mm

Opis produktu ZASILACZ 12V 350W 30A IP20 DO TAŚM LED CCTV

 

Oświetlenie ledowe od lat cieszy się rosnącą popularnością ze względu na swój energooszczędny i wysoce estetyczny charakter. Aby jednak móc cieszyć się jednolitą smugą światła, konieczny jest również odpowiedni zasilacz do taśm LED 12V, który powinien być dostosowany do wymagań taśm ledowych oraz do przewidywanego zastosowania. Będący przedmiotem oferty zasilacz 12V do taśm LED CCTV posiada klasę szczelności IP20, oznacza to, że najlepiej sprawdzi się w chronionych przed deszczem i mrozem pomieszczeniach wewnątrz budynku.

Zasilacz do taśm LED 12V

Zasilacz 12v 350w do taśmy LED sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Został wyposażony w niezawodne zabezpieczenia przeciwprzepięciowe i przeciążeniowe, dzięki czemu gwarantuje bezpieczne użytkowanie oświetlenia. Ponadto zasilacz 12V do taśm LED posiada certyfikaty CE i ROHS. Oznacza to, że spełnia wymagania jakościowe Unii Europejskiej i jest bezpieczny dla środowiska. Wysokiej jakości materiały użyte do jego produkcji to gwarancja bezawaryjnego działania przesz bardzo długi czas. Taki produkt sprawdzi się nawet podczas intensywnej eksploatacji. Model ten został wyposażony w wentylator, który odpowiada za proces chłodzenia, dzięki czemu oferuje jeszcze dłuższą żywotność.

Zasilacz 12V do taśm LED

Wybierając zasilacz do oświetlenia ledowego, zwróć również uwagę na jego wymiary. To bardzo istotne, szczególnie gdy miejsca jest niewiele. Zasilacz 12V 350W 30A do taśmy LED dzięki swoim kompatybilnym rozmiarom (210 x 115 x 50 mm) bez problemu dopasuje się do świetlnej aranżacji. Zapoznaj się z pełną ofertą Studia-Led – na pewno znajdziesz w niej taśmy ledowe i niezbędne sterowniki, dzięki którym odmienisz nie tylko własny dom, ale i każdy komercyjny lokal! Atrakcyjne ceny idą u nas w parze z wysoką jakością produktów. Modułowy zasilacz ze wbudowanym wentylatorem już teraz może być Twój! Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać właściwe urządzenia. 

Parametry techniczne

NAPIĘCIE WEJŚCIOWE

100-220 V ±15%

NAPIĘCIE WYJŚCIOWE

12V

REGULACJA NAPIĘCIA

±0,5V

PRĄD

30A

MOC

350W

WYMIARY

210 x 115 x 50 mm

ZABEZPIECZENIA

przepięciowe, przeciążeniowe

STOPIEŃ OCHRONY

IP20

CHŁODZENIE

WENTYLATOR

GŁOŚNOŚĆ

80dB

CERTYFIKATY

CE, ROHS

UWAGI

 

Wysokiej jakości, nowoczesny zasilacz modułowy 12 V 350 W 30 A IP20 do taśm LED CCTV o zastosowaniu zarówno domowym, jak i komercyjnym. Można go użyć do technologii LED/CCT i in. Produkt charateryzuje się szerokim zakresem napięcia wejściowego. Prezentowany zasilacz wyposażony został w odpowiednie zabezpieczenie przepięciowe i przeciążeniowe.

Posiada niezbędne certyfikaty CE i ROHS. precyzyjna konstrukcja i najlepsze materiały użyte podczas produkcji sprawiają, że zasilacz będzie pracował bezawaryjnie przez bardzo długi czas. Dzięki temu zasilaczowi z łatwością sprawisz, że Twoje urządzenia LED będą zasilane w odpowiedni sposób z zachowaniem wszystkich niezbędnych wymogów bezpieczeństwa.

Parametry techniczne produktu ZASILACZ 12V 350W 30A IP20 DO TAŚM LED CCTV

ParametrWartość
Chłodzeniewbudowany wentylator
Filtr PFC (przeciwzakłóceniowy)nie
Materiał obudowymetalowa
Napięcie wyjściowe12V
Typ zasilaczamodułowy
Klasa szczelnościIP20

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: