Moje konto Moje konto
 • Taśmy led Warszawa - Studio Led
 • Taśmy led Warszawa - Studio Led
 • Taśmy led Warszawa - Studio Led

AR62 BRAMKA ART-NET STEROWNIK TAŚM CYFROWYCH

680.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.35 kg

Opis produktu AR62 BRAMKA ART-NET STEROWNIK TAŚM CYFROWYCH

Sterownik cyfrowy LED: Bramka AR-62 Art-Net bezpośrednio steruje taśmami cyfrowymi, w których każda sekcja lub dioda może działać niezależnie. W tym celu wykorzystuje protokół sieciowy Art-Net DMX. Produkt o takich możliwościach wymaga zaawansowanego sterownika, za pomocą którego w pełni wykorzystasz potencjał oświetlenia w swoim domu, biurze lub klubie tanecznym. Sterownik do taśmy LED RGB został wyposażony w innowacyjny wyświetlacz OLED, który gwarantuje wysoką czytelność. Obsługa urządzenia jest łatwa i intuicyjna. Sterownik taśm LED współpracuje z programem MADRIX, darmowym Jinx! i innymi zgodnymi z Art-Net. Dzięki którym będziesz mógł tworzyć własne, rozbudowane animacje świetlne!

Sterownik cyfrowy LED

Sterownik taśmy LED RGB zapewnia wysoką płynność animacji. To bardzo istotny parametr, ponieważ wpływa na jakość całej aranżacji. Płynne przechodzenie barw, subtelne rozjaśnianie i ściemnianie aranżacji to gwarancja widowiska na najwyższym poziomie. Sterowniki do taśm LED posiadają specjalny tryb synchroniczny, którego częstotliwość odświeżania synchronizuje się z częstotliwością ramek Art-Net. BRAMKA Art-Net AR62 posiada aż 8 wyjść 2040 lub 1360 pikseli i obsługuje układy typu: WS2812B, WS2811, LPD6803, UCS1903 high speed i inne zgodne.

Sterownik LED cyfrowy

Ledowe taśmy cyfrowe oferują niespotykane dotąd możliwości aranżacji świetlnych. Wprowadź nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED do swojego domu lub firmy. Sterownik LED cyfrowy pozwoli Ci zaprojektować przykuwające wzrok animacje, które wyróżnią Twój stół DJ, bar lub witrynę sklepową. Pomożemy Ci dobrać oświetlenie do każdego, nawet najbardziej wymagającego miejsca – dla naszych specjalistów nie ma rzeczy niemożliwych. Już teraz sprawdź nasze realizacje i pozwól nam zarazić się miłością do ledów! Postaw na wysokiej jakości produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, wybierz Studio LED.

Bramka AR62 Art-Net SPI steruje taśmami cyfrowymi / pikselami LED. 

Jej głowne cechy to:

 • 8 wyjść - 2040 lub 1360 pikseli.
  
  12 x DMX512 universe / 8 x DMX512 universe
  
  Steruje bezpośrednio cyfrowymi taśmami/pikselami LED.
  
  Bramka posiada następujące tryby pracy:
  
  tryby WS28xx:
  - 2 wyjścia 2 x 1020 pikseli maks. odświeżanie 28Hz  (12 universes)
  - 8 wyjść  8 x 170 pikseli maks. odświeżanie 43Hz  (8 universes)
  - 4 wyjścia 4 x 340 pikseli maks. odświeżanie 43Hz  (8 universes)
  - 1 wyjście 1 x 2040 pikseli maks. odświeżanie 14Hz  (12 universes)

 

Taśmy cyfrowe LED świetnie sprawdzają się zarówno w domach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Nowoczesne oświetlenie LED nada niepowtarzalny charakter wszelakim domom weselnym, klubom, witrynom sklepowym, czy wnętrzom barów lub restaracji. Bramka AR62 Art-Net steruje taśmami cyfrowymi i pikselami LED. Sterownik został wyposażony w przejrzysty wyświetlacz OLED i intuicyjne menu.

Współpracuje w środowisku programu MADRIX i darmowego programu Jinx!, a takkże będzie działać z każdym innym, zgodnym z Art-Net - do działania niezbędny jest komputer z jednym z wymienionych programów. Sterownik posiada 4 wyjścia: 2040 lub 1360 pikseli.

i obsługuje układy typu: WS2812B, WS2811, LPD6803, UCS1903 high speed i inne zgodne.

 
Film prezentujący możliwości bramki znajduje sie TUTAJ
 

Prezentujemy stół DJ-a wykonany z użyciem taśm cyfrowych (WS2812B 30D/m 5V) oraz naszej bramki AR62 Art-Net. Sterowanie odbywa się z poziomu komputera. Mamy możliwość generowania dowolnych animacji, napisów oraz efektów reagujących na dźwięk. Realizacja własna klienta. Cały osprzęt (sterownik cyfrowy, taśmy cyfrowe, zasilacze) oraz konsultacje związane z montażem - StudioLed Artur Kaliński.

 

Krótki pokaz bramki AR62 Art-Net podłączonej do komputera. W bardzo łatwy sposób możemy generować napisy oraz animacje stworzone według własnego pomysłu.

Taśmy cyfrowe LED świetnie sprawdzają się zarówno w domach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Nowoczesne oświetlenie LED nada niepowtarzalny charakter wszelakim domom weselnym, klubom, witrynom sklepowym, czy wnętrzom barów lub restaracji. Bramka AR440 Art-Net steruje taśmami cyfrowymi i pikselami LED. Sterownik został wyposażony w przejrzysty wyświetlacz OLED i intuicyjne menu.

Współpracuje w środowisku programu MADRIX i darmowego programu Jinx!, a takkże będzie działać z każdym innym, zgodnym z Art-Net - do działania niezbędny jest komputer z jednym z wymienionych programów. Sterownik posiada 8 wyjść- 2040 lub 1360 pik

i obsługuje układy typu: WS2812B, WS2811, LPD6803, UCS1903 high speed i inne zgodne.

Tutaj możesz podbać instrukcję (kliknij)

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Bramka posiada następujące tryby pracy:

tryby WS28xx:

 • 2 wyjścia 2 x 1020 pikseli maks. odświeżanie 28Hz
 • 8 wyjść   8 x 170  pikseli maks. odświeżanie 43Hz
 • 4 wyjścia 4 x 340  pikseli maks. odświeżanie 43Hz
 • 1 wyjście 1 x 2040 pikseli maks. odświeżanie 14Hz

tryb LPD6803:

 • 1 wyjście LPD6803 1 x 2040 pikseli maks. odświeżanie 43Hz

 

Aby bramka przeszła w tryb synchroniczny, program komputerowy musi wysyłać w ramce Art-Net "sequence number". Program Jinx! obsługuje ten tryb.


Przy większej ilości urządzeń Art-Net należy korzystać z trybu unicast zamiast broadcast.


To urządzenie do pracy wymaga komputera z odpowiednim 
programem.

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: