Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led

MiLight IBox2 ROUTER MOSTEK WIFI LED RGBW i MONO

85.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu MiLight IBox2 ROUTER MOSTEK WIFI LED RGBW i MONO

Wielofunkcyjne urządzenie pełniące rolę kontrolera. Pozwala na sterowanie oświetleniem LED w Twoim domu przez Wi-Fi za pomocą urządzeń pracujących pod systemem Android lub iOS.

Router Mi Light umożliwia podłączenie się do Twojej sieci domowej, dzięki czemu nie będziesz musiał nigdy więcej przełączać się między sieciami bezprzewodowymi.Pozwala także na sterowanie światłem nawet kiedy jesteś poza domem.

  

KOMUNIKACJA

radiowa 2,4GHz oraz WiFi

NAPIĘCIE

5V 500mA

KOMPATYBILNOŚĆ

iOS 5.1 i nowszy, Android 2.1 i nowszy

TEMP. PRACY

-20 ÷ +50 stopni C

WYMIARY KONTROLERA (dł. x szer. x wys.)

92mm x 68mm x 16mm

UWAGI  

MiLight IBox2 router mostek Wi-fi LED RGBW i MONO to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu możliwe jest kontrolowanie oświetleniem LED poprzez WI-Fi (urządzenia z systemem Android lub iOS). Dzięki dwojakiej komunikacji - za pomocą WiFi oraz fal radiowych - 2,4G kontroler jest bardzo precyzyjny i odporny na zakłócenia.

Poprzez router renomowanej marki MiLight będziesz miał możliwość podłączenia się do sieci domowej, tym samym nie będziesz musiał przełączać się między sieciami bezprzewodowymi. Nieocenionym plusem routera jest to, że umożliwia on sterowanie światłem poza domem. Proponowany tu sprzęt to gwarancja wysokiej jakości i niezwykłej funkcjonalności. Zamów i przekonaj się sam o jego rozlicznych zaletach!

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt MiLight IBox2 ROUTER MOSTEK WIFI LED RGBW i MONO kupiły także