Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led

MiLight FUT053 /FUT052 KONTROLER BLUETOOH RGBW CW+WW LED

89.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: MiLight - MiBoxer

Opis produktu MiLight FUT053 /FUT052 KONTROLER BLUETOOH RGBW CW+WW LED

Sterownik pełni funkcję kontrolera taśm LED RGBW CW+WW. Komunikacja odbywa się za pomocą technologii bluetooth. Odbiornik może być sterowany za pomocą telefonu/tabletu (system Android lub iOS) z zainstalowaną aplikacją Mi.Light.

Umożliwia m.in. zmianę koloru, ściemnianie (1÷100%), zmianę nasycenia kolorów (1÷100%), mieszanie ze sobą kolorów białych i otrzymanie dowolnej barwy od ciepłej, przez neutralną, po zimną.

 

KOMUNIKACJA

bluetooth 4.0

NAPIĘCIE

12V / 24V DC

MAX. MOC WYJŚCIOWA

360W @ 12V, 720W @ 24V

MAX. PRĄD WYJŚCIOWY

30A

ZASIĘG

do 50m

WYMIARY KONTROLERA (dł. x szer. x wys.)

85mm x 45mm x 23mm

INNE FUNKCJE

wsparcie iOS, Android 4.3 i nowsze

UWAGI  

Zarządzaj oświetleniem za pomocą swojego telefonu! Sterownik pełni funkcję kontrolera taśm LED RGBW. Komunikacja odbywa się za pomocą technologii Bluetooth 4.0, dzięki czemu możliwe jest sterowanie za pomocą telefonu lub tabletu z zainstalowaną aplikacją MiLight. Urządzenia muszą działać na systemach Android lub iOS. Sterownik posiada wiele przydatnych funkcji, w tym zmianę koloru na dowolny w palecie RGB, a także ma możliwość ściemniania (w przedziale procentowym 1-100).

Sterownik pozwala również na ustawienie dowolnego światła białego (temperatura ciepła, neutralna, zimna). Może działać w zestawie również z pilotami MiLight. To urządzenie zostało stworzene z myślą o użytkownikach lubiących komfort i wygodę.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: