Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led

Zasilacz LED 1,25A 15W 12V IP67 (do puszki Fi 60mm)

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon: 508-460-195

Waga: 0.125 kg

Wymiar: 56 x 20 mm

Opis produktu Zasilacz LED 1,25A 15W 12V IP67 (do puszki Fi 60mm)

Taśmy LED to popularne rozwiązanie, dzięki któremu można zyskać nie tylko efektowną dekorację, ale i energooszczędne źródło klimatycznego oświetlenia w dowolnym kolorze. Chętnie wykorzystywane jest zarówno we wnętrzach domów, jak i w przestrzeniach komercyjnych, takich jak restauracje, bary czy hotele. Aby działały prawidłowo niezbędny będzie zasilacz LED 12V IP67. To nowoczesne i funkcjonalne urządzenie. Zapewnia długą, bezawaryjną pracę z zachowaniem wszystkich niezbędnych wymogów bezpieczeństwa. Zamów wszystkie niezbędne akcesoria w naszym sklepie i zaaranżuj wymarzone oświetlenie.

Zasilacz modułowy LED 12V

Zamawiając taśmy LED, nie można zapomnieć także o kilku akcesoriach, które zapewnią prawidłową pracę oraz możliwość ustawienia takich parametrów jak program czy kolor. Przyda się sterownik, pilot do konfiguracji sterownika, a przede wszystkim modułowy zasilacz do ledów. Prezentowany model posiada moc 15 W i natężenie 1,25 A. Klasa szczelności IP67 oznacza, że urządzenie jest całkowicie odporne na pył oraz krótkotrwałe zanurzenie w wodzie. Doskonale więc sprawdzi się zamontowane w salonie, w sypialni, na sali restauracyjnej czy hotelowym korytarzu. Zasilacz 12V do ledów posiada srebrną obudowę i otwór montażowy pod puszkę 60 mm. Jego średnica wynosi 56 mm, a głębokość 20 mm – nie zajmuje więc wiele miejsca.

Zasilacz LED 12V IP67

Zasilacz LED do puszki FI 60 został wyposażony w chłodzenie pasywne, które zapobiega przegrzaniu się całej instalacji. Nie posiada filtra przeciwzakłóceniowego PFC, jednak dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiałów zapewnia działanie zgodne ze wszystkimi, niezbędnymi wymogami bezpieczeństwa. Wytrzymała obudowa chroni podzespoły przed uszkodzeniem oraz pyłem. Zasilacz modułowy LED 12V objęty jest roczną gwarancją. W naszym sklepie znajdziesz również szeroki wybór taśm Led w wersji mono, RGB i RGBW, których parametry możesz ustawić według własnych upodobań dzięki sterownikowi. Dostępne są także kompletne zestawy. Sprawdź bogatą ofertę i zamów akcesoria niezbędne do stworzenia wyjątkowego oświetlenia.

NAPIĘCIE

12V/DC

MOC

15W

NAPIĘCIE WEJŚCIOWE

170V - 265V AC

NATĘŻENIE WYJŚCIOWE

1,25A

KLASA SZCZELNOŚCI

IP67

MATERIAŁ OBUDOWY

plastikowa

KOLOR OBUDOWY

srebrna

ŚREDNICA

56 mm

GŁĘBOKOŚĆ

25 mm

OTWÓR MONTAŻOWY

puszka 60 mm

OKRES GWARANCJI

1 rok

Parametry techniczne produktu Zasilacz LED 1,25A 15W 12V IP67 (do puszki Fi 60mm)

ParametrWartość
Chłodzeniepasywne
Filtr PFC (przeciwzakłóceniowy)nie
Materiał obudowymetalowa
Napięcie wyjściowe12V
Typ zasilaczamodułowy
Klasa szczelnościIP67
Jakośćstandard

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: